Komoda z przewijakiem dla niemowląt – wsparcie rodzicielstwa

Posiadasz zbyt mały metraż dziecięcego pokoju, by zmieściła się w nim osobna komoda i osobny przewijak? Zainwestuj w funkcjonalną komodę z przewijakiem dla niemowląthttps://www.pinio.com.pl/meble/komoda-z-przewijakiem-marsylia.

Postaw na sklep Pinio! To, co go wyróżnia komody z przewijakiem dla niemowląt to przede wszystkim praktyczność! Dzięki pojemności mebla, możesz przechowywać w nim ubranka i niezbędniki dziecka, natomiast nakładka, która została na niej zamontowana, pozwoli Ci w bezpieczny sposób zadbać o higienę malca.  

Przewijaki dla niemowląt z komodą stanowią codzienne usprawnienie w opiece nad dzieckiem. Mebel, dzięki specjalnemu hamulcowi i systemowi samoczynnego domykania staje się niezwykle komfortowy.

Komoda z przewijakiem drewniana została skonstruowana przy pomocy trwałego drewna sosnowego, co pomoże Ci zachować jej pierwotny wygląd na dłużej, bez stosowania specjalnych środków. 

Wpływa również na to znakomita farba ekologiczna, która pozwala oddychać drewnianej komodzie z przewijakiem. Dodatkowo, nie posiada w składzie żadnych substancji, które mogłyby wywołać alergię u dziecka.

Komody dziecięce z przewijakiem posiadają wewnątrz półkę przedzielającą wnętrze, umożliwiającą swobodne rozlokowanie ubranek.

Komoda dla niemowląt z przewijakiem posiada nakładki, służące do przewijania w dwóch rozmiarach, w związku z czym bez problemu możesz dobrać odpowiednią dla siebie. 

Niech mały metraż dziecięcego pokoju nie powstrzyma Cię przed jego funkcjonalnością! Komoda drewniana z przewijakiem – twoim codziennym pomocnikiem. 

Comments are closed.

  • Filtry do dzbanków i butelek – prosto ale skutecznie

    Wchodząc do jakiegokolwiek sklepu czy supermarketu nie sposób pominąć niezauważenie różnorodności wód mineralnych, których producenci zapewniają, że ich źródła są najdoskonalsze, a dzięki zawartości minerałów – zdrowe. Wielu ludzi jednak nie patrzy na nazwę źródła, ale szuka jak najniższej ceny. Tymczasem nie trzeba głębinowych odwiertów, aby było krystalicznie …Read More »
  • Kalendarz pyleń – szczegóły

    Aby ograniczyć intensywność objawów, z którymi spotyka się każdy alergik, warto zastanowić się nad tym, czy nie trzeba, aby mapa pyleń znalazła się w naszym domu. Dzięki temu prostemu zabiegowi możemy w sposób prosty i niesamowicie tani zniwelować złe działanie pyłków na nasze ciało.Read More »
  • Skuteczna nauka

    Często ze względu na przepełnione klasy, dużą ilość uczniów nie zawsze jest możliwość podjęcia prawidłowej nauki. No bo jak się zająć nauka języka obcego w klasie liczącej trzydzieści sześć osób. Każdy coś powie, kichnie, kaszlnie i robi się hałas. Nie da się tez z każdym porozmawiać, wymienić kilku …Read More »
styczeń 2022
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31