Pomoc higieniczna dla kobiet

11Kobiety szczególną wagę przywiązują do swojej higieny. Dlatego nie tylko często myją włosy i robią makijaż, ale również biorą prysznic każdego wieczora i przeprowadzają dokładną higienę okolic intymnych. Sprawia im to ogromną przyjemność, ponieważ czują, że są zadbane i świeże, a poza tym są spokojne o swój kontakt z partnerem.

Z drugiej strony przeprowadzanie przez kobiety codziennej higieny intymnej związane jest z ich cyklem biologicznym i dlatego muszą one co jakiś czas sięgać po podpaski. Na szczęście w sprzedaży dostępnych jest spora liczba różnych podpasek dopasowanych do wieku i potrzeb kobiet. Można je kupować w sklepach ogólnobranżowych, w drogeriach i aptekach. Zwykle po jakimś okresie używania podpasek każda kobieta posiada już swoje ulubione produkty higieniczne. Uzupełnieniem dla podpasek mogą być wkładki higieniczne, które również są powszechnie dostępne.

Zdarza się również, że kobiety muszą zakładać wkładki urologiczne (http://www.tena.pl/kobiety/).. Dzieje się tak wówczas, gdy muszą radzić sobie z nietrzymaniem moczu i chcą mieć pewność, że nie spotka ich w ciągu dnia żadna przykra niespodzianka. Oczywiście w przypadku większych problemów urologicznych kobieta powinna zasięgnąć pomocy lekarza, a nie tylko samodzielnie starać się o zapobieganie skutkom nietrzymania moczu. Tylko wówczas będzie miała szansę na pełne wyleczenie lub przynajmniej załagodzenie pojawiających się u niej dolegliwości. Dlatego bardzo często ginekolodzy przeprowadzają również wstępną diagnostykę urologiczną.

Comments are closed.

  • Wystarczy się zdecydować

    Jeszcze kiedy byliśmy młodzi rodzice zachęcali nas żebyśmy poszli i zapisali się na różne zajęcia dodatkowe. Najczęściej miały to być szkoły tańca, zajęcia językowe, granie na instrumentach albo koła naukowe związane z przedmiotami ścisłymi. W wielu przypadkach nie mieliśmy na to ochoty i woleliśmy czas spędzać z kolegami …Read More »
  • Silne preparaty magnezowe

    Naturalny magnez spotykany jest w różnych produktach spożywczych. Często pacjenci nawet nie zdają sobie sprawy z tego, w jakich produktach znajduje się magnez, którego tak brakuje w ich organizmie. Jednak zdarza się, że spadek ilości magnezu w organizmie jest tak wielki, że nie wystarcza zmiana diety do tego, …Read More »
  • Zajęcia dodatkowe

    Każdy z nas zdaje sobie sprawę jak ważne są zajęcia dodatkowe. To co wynosimy ze szkoły jest oczywiście sporą wiedza, jednak w wielu przypadkach trzeba wszystko jeszcze raz dokładnie wytłumaczyć aby było zrozumiałe. Najczęściej rolę zajęć dodatkowych pełnia korepetycje które mamy z osoba starsza, na przykład studentem matematyki …Read More »
Sierpień 2019
P W Ś C P S N
« Lip    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031