Koloryzujące balsamy do ust

Wbrew pozorom balsamy do ust powinny znajdować się w każdej kobiecej torebce. Sprawiają one, że kobiece usta przestają być wysuszone i spierzchnięte, a poza tym nabierają zupełnie nowego blasku. Przydają się one także dziewczynkom, które wiele czasu spędzają na dworze w okresie jesienno-zimowym i są przez to narażone na to, że ich usta zaczną pękać z powodu kontaktu z bardzo niskimi temperaturami.

Dlatego kobiety kupując balsamy do ust myślą nie tylko o sobie, ale też o swoich dzieciach. Trzeba przyznać, że dziewczynki bardzo lubią używać balsamów do ust ze względu na to, że są one zapachowe i nadają ustom przyjemnie wyglądający kolor, ale nie są przy tym w żaden sposób wyzywające, dlatego nauczyciele w szkole nie reagują na widok dziewczęcych ust posmarowanych balsamem. W sprzedaży dostępny jest także bardziej specjalistyczny balsam rimmel colour rush.

Tego typu balsam, jak rimmel lasting finish colour rush (http://pl.rimmellondon.com/produkty/usta/szminka-lasting-finish-colour-rush) może być z powodzeniem używany przed wyjściem z domu. Wówczas sprawia on, że kobiece usta nabierają nowego wyrazu i zostają dobrze przygotowane do kontaktu z czynnikami zewnętrznymi, które mogą wpływać na nie drażniąco. Poza tym taki balsam posiada bardziej wyraziste kolory, a przez to niektóre kobiety rezygnują z samych kredek do ust i używają jedynie balsamów. Chwalą sobie to, że balsamy są bardzo delikatne, a jednocześnie potrafią działać przez wiele godzin w ciągu dnia. Pozwala to na spokojne planowanie wszystkich spraw, jakie kobieta ma do załatwienia w ciągu dnia bez obaw o to, że będzie musiała poprawiać swoje usta.

Comments are closed.

  • Wspomnień czar

    Kiedy mijają lata od zakończenia procesu naszej edukacji zaczynamy zdawać sobie sprawę z tego, że szkoła i studia to był jeden z najfajniejszych okresów w naszym życiu. Kilkanaście godzin dziennie szkole i odrabianie zadań domowych nie było tak wymagającym zajęciem jak wcześniej nam się wydawało. Okres ten minął …Read More »
  • Czym wyróżniają się płytki hiszpańskie do łazienki?

    Ściany w każdej łazience muszą zostać odpowiednio zabezpieczone przed wilgocią. Każdy oczywiście może tutaj wybrać odpowiedni dla niego materiał wykończeniowy. Kamień? Drewno? Beton architektoniczny? A może tradycyjne płytki ceramiczne? Każde rozwiązanie będzie dobre, jeśli sam materiał wyprodukowany został do pomieszczenia narażonego na działanie wilgoci. Jeśli jednak decydujemy się …Read More »
  • Sentymentalna podróż

    Po kilkunastu latach zaczynamy zdawać sobie sprawę z tego, że szkoła i studia to jednak jeden z najfajniejszych okresów w naszym życiu. Kilka godzin dziennie i odrabianie zadań domowych nie było jednak tak wymagającym zajęciem jak wcześniej nam się wydawało. Beztroskie lata jednak minęły. No bo jak inaczej …Read More »
Czerwiec 2019
P W Ś C P S N
« Maj    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930