Publikacje

Koloryzujące balsamy do ust

Wbrew pozorom balsamy do ust powinny znajdować się w każdej kobiecej torebce. Sprawiają one, że kobiece usta przestają być wysuszone i spierzchnięte, a poza tym nabierają zupełnie nowego blasku. Przydają się one także dziewczynkom, które wiele czasu spędzają na dworze w okresie jesienno-zimowym i są przez to narażone na to, że ich usta zaczną pękać z powodu kontaktu z bardzo niskimi temperaturami.

Dlatego kobiety kupując balsamy do ust myślą nie tylko o sobie, ale też o swoich dzieciach. Trzeba przyznać, że dziewczynki bardzo lubią używać balsamów do ust ze względu na to, że są one zapachowe i nadają ustom przyjemnie wyglądający kolor, ale nie są przy tym w żaden sposób wyzywające, dlatego nauczyciele w szkole nie reagują na widok dziewczęcych ust posmarowanych balsamem. W sprzedaży dostępny jest także bardziej specjalistyczny balsam rimmel colour rush.

Tego typu balsam, jak rimmel lasting finish colour rush może być z powodzeniem używany przed wyjściem z domu. Wówczas sprawia on, że kobiece usta nabierają nowego wyrazu i zostają dobrze przygotowane do kontaktu z czynnikami zewnętrznymi, które mogą wpływać na nie drażniąco. Poza tym taki balsam posiada bardziej wyraziste kolory, a przez to niektóre kobiety rezygnują z samych kredek do ust i używają jedynie balsamów. Chwalą sobie to, że balsamy są bardzo delikatne, a jednocześnie potrafią działać przez wiele godzin w ciągu dnia. Pozwala to na spokojne planowanie wszystkich spraw, jakie kobieta ma do załatwienia w ciągu dnia bez obaw o to, że będzie musiała poprawiać swoje usta.

  Wrzód żołądka – leki przeciwbólowe