Publikacje

Komoda z przewijakiem dla niemowląt – wsparcie rodzicielstwa

Posiadasz zbyt mały metraż dziecięcego pokoju, by zmieściła się w nim osobna komoda i osobny przewijak? Zainwestuj w funkcjonalną komodę z przewijakiem dla niemowląt

Postaw na sklep Pinio! To, co go wyróżnia komody z przewijakiem dla niemowląt to przede wszystkim praktyczność! Dzięki pojemności mebla, możesz przechowywać w nim ubranka i niezbędniki dziecka, natomiast nakładka, która została na niej zamontowana, pozwoli Ci w bezpieczny sposób zadbać o higienę malca.  

Przewijaki dla niemowląt z komodą stanowią codzienne usprawnienie w opiece nad dzieckiem. Mebel, dzięki specjalnemu hamulcowi i systemowi samoczynnego domykania staje się niezwykle komfortowy. Komoda z przewijakiem drewniana została skonstruowana przy pomocy trwałego drewna sosnowego, co pomoże Ci zachować jej pierwotny wygląd na dłużej, bez stosowania specjalnych środków.  Wpływa również na to znakomita farba ekologiczna, która pozwala oddychać drewnianej komodzie z przewijakiem. Dodatkowo, nie posiada w składzie żadnych substancji, które mogłyby wywołać alergię u dziecka.

Komody dziecięce z przewijakiem posiadają wewnątrz półkę przedzielającą wnętrze, umożliwiającą swobodne rozlokowanie ubranek. Komoda dla niemowląt z przewijakiem posiada nakładki, służące do przewijania w dwóch rozmiarach, w związku z czym bez problemu możesz dobrać odpowiednią dla siebie.  Niech mały metraż dziecięcego pokoju nie powstrzyma Cię przed jego funkcjonalnością! Komoda drewniana z przewijakiem – twoim codziennym pomocnikiem.