Publikacje

Pierwsze biurko dla dziecka- jak je dobrać, by nie przesadzić?

Nasze dzieci rosną naprawdę szybko. Dlatego dobieranie mebli, które powinny rosnąć wraz z nimi jest trudne. Problem pojawia się przy dobieraniu mebli do pokoju starszaka, a dokładniej przy wybieraniu pierwszego biurka dla dziecka. Można brać pod uwagę wiele aspektów, ale nie można przesadzać w wyborze mebla- przede wszystkim ma ono być wygodne dla dziecka, przecież to ono będzie przy nim spędzało wiele czasu, bawiło się, rysowało, czy odrabiało swoje pierwsze prace domowe.

Biurko dziecięce na medal

Biurka dziecięce charakteryzują się między innymi tym, że dobierane są do wzrostu malucha. Wiele z nich ma możliwość regulacji, przez co „rośnie ono z dzieckiem”, i przez dłuższy czas może być skutecznie wykorzystywane przez jednego malucha. Dobre biurko powinno być łatwe w czyszczeniu, bo maluch może mieć tendencję do malowania poza kartkami. Dlatego też warto nastawić się na to, że zarysowania czy ślady po kredkach musza być łatwo usuwalne.

Gdzie znaleźć biurko idealne

Pinio zapewnia szeroki wybór prostych i minimalistycznych biurek dla dziecka, dzięki czemu można wybrać taki model, który nam się podoba i spełnia nasze oczekiwania. Wiele modeli można łączyć z innymi meblami- warto sprawdzić, czy meble Pinio będą pasować. Na stronie firmy (https://www.pinio.com.pl/dla-starszaka/biurko-dla-starszaka/) dostępnych jest wiele modeli, można je obejrzeć, sprawdzić ich wymiary czy budowę, a później w prosty sposób zamówić.